www.sklenarstvi-vyskov.cz | www.limpido.cz | E-mail: limpido@limpido.cz | ZAVOLAT DO SKLENÁŘSTVÍ (vytočí tel. číslo)

Naše společnost se zaměřuje, jak na individuální potřeby jednotlivých zákazníků, tak na sériovou výrobu pro firmy. Pro lepší orientaci zákazníka v sortimentu disponujeme kompletní vzorkovnou v Obchodním domě Kojál Vyškov.
Nabízíme velké množství výrobků a služeb. Vyrábíme stovky různých druhů skla a tisíce vzorů rámů, zabýváme se dále lepením akvárií, výrobou reklamních předmětů ze skla a realizacemi dle přání zákazníka.

Po dohodě se zákazníkem jsme schopni vyrobit a namontovat téměř cokoli!

Kontakt

Nádražní 3/4 
Vyškov - OD Kojál (1.patro) 
68201

Telefon: +420 725 662 438 

E-mail:
limpido@limpido.cz
Telefon:
+420 725 662 438

O sklenářství Limpido

Firma zahájila svou činnost již v roce 1996 výhradně jako dodavatel pro truhlářské a jiné výrobní společnosti. Z důsledku nedostatečné nabídky sklenářských služeb ve Vyškově a okolí pro individuální zákazníky jsme se rozhodli také zaměřit i na tento trh.

Vzorkovna a prodejna, pod značkou Sklenářství Limpido, byla otevřena 1. srpna 2011 v Obchodním domě Kojál ve Vyškově. Po velkém zájmu zákazníků jsme rozšířili nabídku o jiné než sklenářské služby a to rámování obrazů, nerezová zábradlí či vertikální žaluzie.

Obliba skla jak v interiéru tak i exteriéru stále stoupá a proto jsou informace o možnostech využití a vlastnostech skla velice žádané. Pro tyto účely jsme zvolili zřízení vzorkovny a prodejny v Obchodním domě Kojál, abychom byli našim zákazníkům co nejblíže.

Služby prodejny:

  • vzorky všeho nabízeného zboží
  • konzultace s odborným pracovníkem
  • příjem objednávek a dohodnutí podmínek dodání
  • místo vyzvednutí zhotovené zakázky

Podívejte se, kde nás najdete.

V naší prodejně Sklenářství Limpido budete vždy vítáni!

Tyto stránky využívají soubory cookie.