www.sklenarstvi-vyskov.cz | www.limpido.cz | E-mail: limpido@limpido.cz | ZAVOLAT DO SKLENÁŘSTVÍ (vytočí tel. číslo)

Naše společnost se zaměřuje, jak na individuální potřeby jednotlivých zákazníků, tak na sériovou výrobu pro firmy. Pro lepší orientaci zákazníka v sortimentu disponujeme kompletní vzorkovnou v Obchodním domě Kojál Vyškov.
Nabízíme velké množství výrobků a služeb. Vyrábíme stovky různých druhů skla a tisíce vzorů rámů, zabýváme se dále lepením akvárií, výrobou reklamních předmětů ze skla a realizacemi dle přání zákazníka.

Po dohodě se zákazníkem jsme schopni vyrobit a namontovat téměř cokoli!

Kontakt

Nádražní 3/4 
Vyškov - OD Kojál (1.patro) 
68201

Telefon: +420 725 662 438 

E-mail:
limpido@limpido.cz
Telefon:
+420 725 662 438

Nerezové a skleněné zábradlí

  • Nerez - kvalitu každé stavby tvoří zpracování detailů. Jedním z nejdůležitějších prvků, je zábradlí. Na zábradlí v exteriéru jsou kladeny vysoké nároky na životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Nejlepší materiál, který můžete na zábradlí zvolit je zábradlí z nerezové oceli.
  • Nerezové zábradlí je populární materiál nejen na zábradlí ke schodišti, ale také na venkovní použití . Vzhledem k jeho odolnost proti korozi, zachovává jejich vzhled se jen minimální údržbu a bez potřeby chemických nátérů všeho druhu. Běžná nerezová ocel třídy 304 (1.4301) je obvykle určená pro vnitřní použití na nerezové zábradlí v domácnostech nebo komerčních budovách. Třída 316 (1.4401) má větší odolnost proti korozi a obvykle se používají pro venkovní aplikace, jako jsou zábradlí na balkóně či terase, nebo tam, kde je vyšší než normální riziko koroze (např. chemické provozy a bazény).
  • Jsme schopni navrhnout a vytvořit individuální řešení podle přání zákazníka.
  • Nabízíme jak sériové výrobky firmy JAP, tak individuální výrobu našich zámečníků.


Tyto stránky využívají soubory cookie.